Neden VİLO

Kaliteli Ayakkabı Özel Bakım İster… 

Dört mevsimin içinde cildimize, giysilerimize ve herşeyin ötesinde ayakkabılarımıza en zarar veren kıştır. 
Kışın zorlu şartları, tabiat anadan insanoğluna kadar, deri ayakkabıları aşındırır.  Birkaç yoğun kar yağışından sonra tuz lekeleri ve haftalarca süren rüzgarlı ve nemli hava sonrasında oluşan çirkin çatlaklar. 

Deri ayakkabılara tüm yıl boyunca bakmak gerekir, fakat kışın şartlar çok daha ağırdır; çok kaliteli bir çift deri ayakkabı çabucak bozulabilir. Ancak, bu kolayca önlenebilir. Bu kış, kış zamanı ayakkabı bakımının basit adımlarını izleyerek bu dertten kurtulabiliriz. Önce uygulayın.
Yapacağımızı söyleriz ancak çok nadiren yaparız. Cila, yumuşatıcılar ve su itici ürünler özellikle kış zamanında gereklidir.  Artık cilayı kullanmanın zamanı geldi.  Ayakkabı cilalarını kullanarak ayakkabılarımıza deriyi nemlendiren ve çok ıslak durumlarda koruyucu bir kılıf hazırlamış oluruz. Su itici ürünler ile yağmur ve kar suyu lekelerinin deride durmamasını sağlarız.
Hemen temizleyin. Kaldırımın üstünde yürümeli ve hemencecik pürüzsüz derinin üzerine yerleşen toprağı silmeliyiz. Tuzu ve tozu silmek, cilanın içine nüfuz etmeden önce sorunlu parçacıkları uzaklaştırmanızı sağlar. Kulağa önemsiz gelse de, konu ayakkabı bakımı olunca önemsizden öte gerekli bir adımdır. Bunun içinde pratik çantada ve cepte taşınan parlatma süngerelerinden almalıyız.

Vilo Kalitelidir; Avrupa Deri Teknoloji Merkezi tarafından 2002 yılından itibaren ayakkabı ve deri bakım ürünlerinin  “Deriye Hiç Bir Zarar Vermediği” her yıl düzenli şekilde test edilerek onaylanıp Kaliteyle Sertifikalandırılan bir markadır.
Vilo Ayakkabınızın Dostudur; İçerindeki doğal balmumu sayesinde deriyi besler, kurumasını ve çatlamasını önler. Su geçirmezlik özelliği ile ayakkabının ömrünü uzatır.
Vilo Ekonomiktir; Avrupalı markanın; Avrupa standartlarında üretilen ürünleri, her kesimin satın alıp kullanabileceği fiyatlarla tüm dünyada ayakkabı mağazaları ve marketlerde bulunabilirliği mümkündür.
Vilo Akıllıdır; Ayakkabı ve deri eşyalarınızın bakımı için birbirinden pratik ve kolay kullanımlı ürünleri sayesinde; ayakkabı bakımının en akıllıca yoludur.